درباره ما

aboutus

آی‌بیک در یک نگاه

دنیای ما در آستانه یک دگردیسی عظیم قرار گرفته و زنجیره‌ّبلوک که یکی از بزرگ‌ترین اختراعات دهه گذشته بوده فرصت‌هایی بی نظیر فراهم کرده تا بتوانیم به شکل مناسبی در برابر آن عکس‌العمل نشان دهیم.

در حقیقت فناوری زنجیره‌بلوک نه تنها یک نوآوری ساختارشکن است بلکه این قابلیت را دارد تا کاملاً به زیرساختی بدل شود که بر اساس آن می‌توان مدل‌های کاملاً جدیدی از کسب و کار را معرفی کرد.

در این ‌بین آی‌بیک هم با حمایت از استارت‌آپ‌هایی که در اکوسیستم غیرمتمرکز زنجیره‌بلوکی رشد می‌کنند از طلایه‌داران این دگردیسی است. این استارت‌آپ‌ها می‌توانند پارادایم‌های فعلی کسب‌وکار را با مفاهیم نوینی از تفکر، سازماندهی و همکاری تغییر دهند.

آی‌بیک مرکزی برای گسترش کاربرد و ارائه راهکارهایی در جهت ترویج فناوری زنجیره‌بلوک در سراسر ایران است.

ما با گردآوری مجموعه‌ای از مربیان و مشاوران خوش‌فکر و باتجربه که علاقه‌مند به اشتراک‌گذاری آموخته‌هایشان هستند به تیم‌های نوپا کمک می‌کنیم تا کاربردهای مؤثر و عملی از فناوری زنجیره‌بلوک را توسعه دهند.

ما به تیم‌های استارت‌آپی که علاقه‌مند به تولید راهکارهای زنجیره‌بلوکی هستند خدمات متنوعی از قبیل تحلیل و ارزیابی طرح‌ها، توسعه، نظارت، مراقبت و پشتیبانی ارائه می‌دهیم.

آی‌بیک در حیطه‌های متفاوتی فعالیت می‌کند که برخی از آن‌ها عبارت‌اند از:

خدمات دولتی و قانونی

مدیریت ثبت‌احوال

ذخیره‌سازی و مدیریت داده‌ها

خدمات مالی

اینترنت اشیا

امنیت و هویت

راهکارهای پرداخت

به‌علاوه آی‌بیک با توجه به رسالت آموزشی‌اش، فضایی ایجاد کرده که تیم‌های استارت‌آپی می‌توانند در آن آموزش‌های لازم برای ایجاد و توسعه یک استارت‌آپ زنجیره‌بلوکی را دریافت کنند. شما همچنین می‌توانید مدل‌های مفهومی زنجیره‌بلوکی را که از قبل آماده کرده‌اید به آی‌بیک ارائه دهید و از خدمات حمایتی ما استفاده کنید.

Start typing and press Enter to search